Novinky

Služebnice, panovnice reformátorky
Diskusní večer žen přinesl nejen bohatý program ale i prostor pro výměnu zkušeností. Přes 50 účastníků z Čech, Německa i Polska tak mohlo prožít nevšední večer na hradě Grabštejn.
Společně silní – Vyšla přeshraniční hospodářská brožura Zittau – Bogatynia – Hrádek n.N.
Svazek měst „Malý trojúhelník“ bude v budoucnu společně propagovat přeshraniční hospodářský prostor.
Scratch - Workshop k tématu hudební péče v oblasti Trojmezí 2013
„Zpívání spojuje“. O tom se můžeme přesvědčit při dvou koncertech, kterých se jako účinkující může zúčastnit každý, kdo se zajímají o hudbu, tedy zejména všichni aktivní zpěváci oblasti Euroregionu.
Sportovní možnosti pro lidi s handicapem
Workshop s životním příběhem maratonce na vozíčku nebo zkušenosti žen z klubu Amazonek nám pomohl otevřít oči a překonat bariéry našich představ.
 

HLEDAJÍ SE DOBROVOLNÍCI NA MISTROSTVÍ EVROPY!

Mistrovství Evropy v lehké atletice veteránů je v mnoha ohledech velkou výzvou pro organizátory.

Nejdůležitější je, aby soutěže probíhaly férově, rozumně a uspořádaně. Neméně důležité je, aby dobře fungovala technická zařízení, bezproblémové vyhlašování výsledků, aby bylo dobře postaráno o hosty a také aby byl zajištěný pořádek a bezpečnost.
Cílem pořadatele je, aby byli atleti spokojení a všechny podmínky naplnily jejich očekávání - k tomu bude potřeba denně asi 200 dobrovolníků. Lokální organizační výbor se na Vás obrací s prosbou o spolupráci. Je jedno, jestli se ozve dítě, mladistvý, dospělý nebo důchodce, jestli bude mít řidičský průkaz, bude zručný nebo spíše vládnout cizími jazyky. Vy všichni můžete pomoct, aby se stalo Mistrovství Evropy nezapomenutelnou sportovní událostí regionu v roce 2012.

Na stránkách mistrovství www.evacs2012.com si můžete stáhnout formulář, který je potřeba odevzdat nejpozději do 1.5.2012 a na kterém máte možnost popsat velice jednoznačně Váš zájem a časové možnosti. Každý pomocník obdrží po odeslání přihlášky včas před závody sdělení, kde bude uveden termín a popis činnosti během konání Mistrovství Evropy.

Všichni dobrovolní pomocníci obdrží kromě stravy na závodišti také atraktivní tričko EVACS 2012, které darovala spořitelna Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien a Ostdeutscher Sparkassenverband.

Rica Wittig, Organizační výbor EM 2012

http://www.evacs2012.com/de/

publicita
Gemeinsame Geschäftsstelle des Städtaverbundes „ Kleines Dreieck“
Společný sekretariát Svazku měst Malý trojúhelník | Ziel/Cíl 3 CZ-D 100011677
Malý trojúhelník © 2010-2011 | design