Novinky

Služebnice, panovnice reformátorky
Diskusní večer žen přinesl nejen bohatý program ale i prostor pro výměnu zkušeností. Přes 50 účastníků z Čech, Německa i Polska tak mohlo prožít nevšední večer na hradě Grabštejn.
Společně silní – Vyšla přeshraniční hospodářská brožura Zittau – Bogatynia – Hrádek n.N.
Svazek měst „Malý trojúhelník“ bude v budoucnu společně propagovat přeshraniční hospodářský prostor.
Scratch - Workshop k tématu hudební péče v oblasti Trojmezí 2013
„Zpívání spojuje“. O tom se můžeme přesvědčit při dvou koncertech, kterých se jako účinkující může zúčastnit každý, kdo se zajímají o hudbu, tedy zejména všichni aktivní zpěváci oblasti Euroregionu.
Sportovní možnosti pro lidi s handicapem
Workshop s životním příběhem maratonce na vozíčku nebo zkušenosti žen z klubu Amazonek nám pomohl otevřít oči a překonat bariéry našich představ.
 

Přehlídka vánočních her „JASEŁKA 2012 – JESLIČKY 2012”

31.ledna a 1.2.2012 se bude konat od 16:00 hodin v hlavním sále Domu kultury v Bogatynii přehlídka vánočních her pod názvem „Jasełka 2012 – Jesličky 2012”.

Vánoce, to je čas plný nezapomenutelných a neopakovatelných kouzel, které nás doprovází o štědrovečerní noci.
Toto kouzlo můžete prožít také můžete prožít v Domě kultury v Bogatyni při návštěvě jesličkových vánočních her „Jesličky 2012”, jejichž děj se odehrává v Betlémě. Tedy v tom místě, kde přišel na svět Ježíš Kristus. Během přehlídky se nám představí děti z mateřských, základních a středních škol z Bogatyni. A slovy koledy „pospěšte pastuškové, jeho přivítejte, je náš Pán” vás zvu k návratu do sentimentálního času vánoc a narození Ježíše. Vstupné je zdarma.
Anna Izydorczyk

publicita
Gemeinsame Geschäftsstelle des Städtaverbundes „ Kleines Dreieck“
Společný sekretariát Svazku měst Malý trojúhelník | Ziel/Cíl 3 CZ-D 100011677
Malý trojúhelník © 2010-2011 | design